Proč náš beta glucan?

Investice do zdraví se vyplatí pouze tehdy, pokud si vyberete správně.

  • Jsme slovenská rodinná firma a ke zdraví přistupujeme zodpovědně. Účinky beta glucanu jsme nejprve vyzkoušeli ve vlastní rodině, a to při nejvážnějších diagnózách. Teprve pak jsme se s ním rozhodli podnikat. Víme, co prodáváme. Na trhu působíme 19 let a naše výrobky znají ve více než 20 zemích světa.

  • Beta glucan extrahujeme z čerstvé hlívy ústřičné, ne ze sušených hub. Díky tomuto faktu je imunostimulační látka v nejvyšší kvalitě a nabízí nejvyšší možnou účinnost. Hlíva, kterou používáme k výrobě beta glucanu, pochází z ekologického zemědělství, čímž se efektivně vyhneme nežádoucím látkám obsaženým v betaglukanu: těžkým kovům, reziduím pesticidů a herbicidů, zbytkům zemědělských hnojiv. Při výrobě nejsou použita žádná barviva, aditiva ani konzervační látky.

  • K deklarování čistoty beta glucanu používáme fakta. Náš technologicky pokročilý a patentovaný postup extrakce nám umožňuje dosahovat výjimečné čistoty izolovaného beta glucanu a díky ní i vysoké aktivity. Čistota našeho fungálního beta glucanu dosahuje 93 % (+/-2 %). Je důležitá pro aktivitu beta glucanu a jeho bezpečnost: čím je beta glucan čistší, tím nižší je riziko vedlejších účinků nebo alergických reakcí, které mohou být způsobeny nečistotami, zejména bílkovinami. Náš beta glucan obsahuje 0 % bílkovin.
  • Jako jediný výrobce Beta glucanu v České a Slovenské republice zpracováváme beta glucan mikronizací. Díky mikronizaci našeho beta glucanu na 5 µm (mikrometrů*) dosahujeme ještě vyšší efektivity a bioaktivity, a tedy lepších účinků na organismus. Jelikož přes klky tenkého střeva mohou projít pouze částice o velikosti do 60 mikrometrů, je třeba dosáhnout, aby částice beta glucanu měly tuto nebo menší velikost. Mikronizace je rozemletí látky na částice o velikosti 5 µm. Díky tomu je zajištěn optimální transfer z trávicí soustavy přes lymfatický systém do krve a zvýšení imunitní odpovědi vašeho organismu.

  • Vyrábíme nejvyšší obsah vysoce čistého beta glucanu v 1 kapsli na trhu (Beta glucan 500 a Beta glucan 500+).

  • V roce 2008 jsme získáním certifikátu systému managementu jakosti podle normy ISO 9001:2008 jako první potvrdili své ambice v udržování a zvyšování kvality výroby beta glucanu. Naši snahu poskytovat kvalitní a bezpečné výrobky jsme navíc prokázali i zavedením a certifikováním systému bezpečnosti potravin podle normy ISO 22000:2005. Systémy řízení kvality a bezpečnosti potravin jsou každoročně auditovány.

  • Náš přístup k výrobě byl od roku 2005 vícenásobně oceněn známkou kvality „Slovak Gold“ pro výrobky Baciltrafil, Beta glucan 24C, Beta glucan 120, Beta glucan 240 a Beta glucan 500.

  • Účinek našich výrobků dokazují i nejnovější klinické studie.

*1 mikrometer = 1 milióntina metra
cross