O nás

Natures s.r.o. je soukromá slovenská rodinná biotechnologická společnost. Specializuje se na vývoj, výzkum a výrobu přírodního polysacharidu, fungálního beta-1,3/1,6-D-glucanu a výrobků s jeho obsahem. Natures je lídrem na trhu v České a Slovenské Republice ve zpracování Hlívy ústřičné a ve výrobě beta glukanu, důkazem toho je řada inovativních řešení při výrobě našich produktů. Sortiment produktů se neustále rozšiřuje ve snaze splňovat požadavky zákazníků a poptávka trhu.

Výzkum a vývoj

Úzkou spoluprací s předními domácími i zahraničnímu výzkumníky, univerzitami a vědeckými pracovišti neustále rozšiřujeme poznatky v oblasti základního a aplikovaného výzkumu beta glukanu. Navíc spolupracujeme se zdravotníky a zdravotními zařízeními při hledání možností klinických aplikací beta glukanu.

Kvalita je prvořadým cílem firmy Natures s.r.o. od jejího vzniku. Naše produkty jsou vyráběny pod farmaceutickým dohledem v podmínkách cGMP. Tak je dosáhnutá nejvyšší kvalita a bezpečnost našich výrobků. Navíc, beta glukan ve všech našich výrobcích je mikronizovaný, což znamená, že jeho částice jsou dostatečně malé, aby se přes tenké střevo dostali do celého organismu.

Tento přístup byl v roce 2005 oceněný známkou kvality „Slovak Gold“ pro výrobky Beta glucan 240+, Beta glucan 120 a Beta glucan 500.

Manažerské systémy

V roce 2008 jsme získáním certifikátu systému manažerství kvality podle normy ISO 9001:2008 potvrdili svoje ambice v udržování a zvyšovaní kvality výroby beta glukanu. Certifikát řízení kvality ISO 9001:2008 jsme získali jako první mezi slovenskými producenty výrobků s beta glukanem. Naši snahu poskytovat kvalitní a bezpečné výrobky jsme navíc potvrdili zavedením a certifikováním systému bezpečnosti potravin podle norem ISO 22000:2005. Systémy řízení kvality a bezpečnosti potravin jsou každoročně auditované.
V roce 2009 jsme jako první výrobce beta glukanu v regionu získali certifikát BIO pro beta glukan vyráběný z Hlívy ústřičné z ekologického zemědělství.
cross