Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu www.natures.sk provozovatele Natures s.r.o., A. Sládkoviča 33, 91701 Trnava, Slovenská republika, IČO 35813750, DIČ 2021576546, IČ DPH SK2021576546 se řídí následujícím nákupním řádem a platnou legislativou.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a potvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a to, že s nimi souhlasí.

Potvrzení o přijetí objednávky

Přijetí potvrzení objednávky se všemi údaji dostane zákazník na jím uvedenou e-mailovou adresu.

Dodání zboží

Zboží zasíláme do 24 hodin od objednání zboží (v případě dobírky) a do 24 hodin od přijetí platby na náš účet v případě bankovního převodu, platby přes PayPal a TatraPay. V případě způsobu dopravy „kurýr“ budou zásilky doručené na následující pracovní den, avšak pouze v případě obdržení objednávky do 12:00 hod.

Zákazníkům doporučujeme při přebírání zásilky důkladně zkontrolovat stav jejího obalu a v případě jeho poškození zásilku nepřebírat a s pracovníkem České pošty nebo kurýrní služby zapsat zprávu o poškození (reklamaci).

Zsob platby

Zákazník má na výběr několik způsobů platby:

  • Dobírka – zákazník platí v hotovosti při převzetí zásilky poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi. Dobírka do České republiky je možná pouze při doručení poštou, nikoliv kurýrem.
  • Platba bankovním převodem – zákazník platí bankovním převodem na základě detailů bankovního spojení zaslaných e-mailem po obdržení objednávky.
  • Platba přes systém PayPal – zákazník platí prostřednictvím vlastního PayPal účtu nebo prostřednictvím platební karty (zákazník nemusí mít založen PayPal účet).
  • Platba přes systém TatraPay – zákazníci platí prostřednictvím webového formuláře systému TatraPay (zákazník musí vlastnit platební kartu vydanou Tatra bankou a.s.)
    logo_visalogo_visa_electronlogo_mclogo_maestroDC_Print_Cmyklogo_discover

 


Poštovné a balné

  • Kurýrní služba: 120 CZK (pro objednávky přijaté do 11:00 doručení na následující pracovní den)
  • Česká pošta: 120 CZK
  • Zásilkovna: 100 CZK
  • Dobírka: 20 CZK

Při objednávce nad 2200,00 CZK je poštovné a balné v rámci ČR zdarma.
Poštovné a balné mimo ČR je kalkulováno individuálně a oznámeno zákazníkovi. Teprve po odsouhlasení ceny poštovného zákazníkem je zásilka odeslána.

Záruka a reklamace

Všechno zboží v internetovém obchodě je standardní kvality a je v záruce (expiraci) dle platných legislativních předpisů a záručních podmínek výrobce.

Zboží je možné vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou převzetí je zboží nepoškozené, v původním obalu, nesmí být použité nebo jinak znehodnocené. Ke zboží je třeba doložit fakturu, resp. dodací list. Na základě tohoto bude zákazníkovi vrácena příslušná částka, snížená o cenu poštovného a balného.

Reklamace zboží je možná do 14 dnů od převzetí, reklamace se vyřizuje e-mailem. Reklamace se vyřizují individuálně se zákazníkem.

Storno objednávky

Prodejce má právo stornovat objednávku zákazníka v případě, že do 14 dnů nebude uhrazena částka za zboží (v případě platby přes TatraPay, PayPal a bankovním převodem). Zákazník bude o stornování objednávky informován e-mailem.

Prodejce má právo stornovat objednávku nebo některé její části v případě, kdy se objednaný druh zboží přestane vyrábět nebo dodávat na trh. O stornování objednávky, resp. o změnách v takové objednávce, bude zákazník informován e-mailem. V případě, že objednávka byla udělána formou platby předem, rozdíl v ceně bude zákazníkovi vrácen v co nejkratším termínu.

Provozovatel internetového obchodu na stránkách www.natures.cz zaručuje všem zákazníkům ochranu osobních údajů. Osobní údaje slouží pouze k vyřízení objednávek, vystavení faktur a poslání zboží. Osobní údaje se neposkytují třetím osobám, institucím nebo organizacím. Tyto informace se řídí podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Tyto obchodní podmínky platí od 30.1.2016

cross