Brzy jsou tu Vánoce, čas klidu a odpočinku, který nejraději trávíme v rodinném kruhu. Našim nejbližším chceme udělat radost milým dárkem a lámeme si hlavu, co je to “pravé ořechové”. Máme pro vás tip. Věnujte jim ten nejvzácnější dar ze všech – darujte jim zdraví.

Období před Vánocemi bývá hektické. Honíme se za dárky, připravujeme domácnost, plníme ledničku, v práci je konec roku často stresující… zkrátka, jsme v jednom kole. Pokud je to však jen trochu možné, zkuste využít tento jedinečný a kouzelný čas ve svůj prospěch. Pořádně si odpočiňte, načerpejte sílu a zregenerujte si organismus. A dopřejte to i svým milovaným díky originálnímu dárku pod stromeček – darujte jim zdraví v podobě doplňku stravy s obsahem betaglukanu

Zdraví jako dar

Výživový doplněk, který nakopne imunitu, může být skvělým překvapením pro vaše blízké. Uznáváme, že to nejsou tradiční ponožky či kniha, ale pokud jde o dárky, kreativitě se meze nekladou. Když věnujete betaglukan, říkáte tím, že chcete dát zdraví a čas. Získává se ze vzácné houby – hlívy ústřičné a je známý svými protinádorovými účinky. Imunitní buňky zbožňují betaglukan asi tak jako my vánoční koláčky. Přímo je nakopnou k větší činnosti a svou funkci plní ještě s větším nasazením než do teď. Je to dárek jak pro vaše milované, tak i pro vás.

Na zdraví!

Na Silvestra si všichni připíjíme na Nový rok. Dáváme si novoroční předsevzetí, jak budeme žít zdravěji a aktivněji. Tento rok se mohou stát vaše plány skutečností s doplňky stravy od společnosti Natures. Obdarujte celou rodinu praktickým dárkem a buďte zdraví a šťastní po celý rok!